Praktická a štýlová FIAT 500s

Akciová ponuka štýlovej FIAT 500 Sport za výhodnú cenu

Získajte%10zľavu

Praktická a štýlová FIAT 500s

Praktická do mesta ale nezradí ani na dlhšej cesta, úsporná spotreba, no vie ukázať aj svoju silu, mrštná a obratná a hlavne taliansky štýlová. Edícia FIAT 500 Sport Vás nadchne svojím dizajnom a prepracovanosťou. Chcete byť aj na ceste šik a spraviť si peknú fotku na INSTAGRAM?
Tak vyrazte na cestu s novou FIAT 500 sport momentálne za akciovú cenu 45 eur s DPH za deň.

Teraz môžete mať štýlovú FIAT 500 Sport za výhodnú cenu len 45€ za deň. Nepremeškajte túto špeciálnu ponuku, rezervujte si svoje autíčko už dnes a vydajte sa spolu s nami do vášho cieľa.

Prečo zákazníci uprednostňujú Europcar?

Obchodné podmienky

Volajte náš rezervačný tím +421-908 756 058

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016.png

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016