Rozšírenévyhľadávanie

Europcar Chauffeur Service

                                           Nová služba v spoločnosti Europcar Slovakia


02.jpg


 

Prenájom automobilov so šoférom môže znamenať uľahčenie pre vašu cestu, či už cestujete služobne alebo na dovolenku. V spoločnosti Europcar chápeme dôležitosť spoľahlivosti a preto je naším cieľom poskytovať vždy rýchly, spoľahlivý a ústretový prístup.


Pokrývajúc celý rad krajín, uspokojujeme potreby obchodných spoločností, podnikateľov - ktorí dôverujú našim profesionálnym službám - a zároveň aj turistom, ktorí sa chcú dopriať trochu luxusu. Naši znalí vodiči hovoria viacerými jazykmi, takže môžete požiadať o vodiča, ktorý ovláda váš materinský jazyk, bez ohľadu na krajinu, v ktorej sa nachádza vaša rezervácia.Prenájom vozidla so šoférom

Medzi naše rôzne služby prenájmu šoféra patria:Chauffeur Transfer Servis


Či už sa rozhodnete, aby vás vozidlo čakalo na letisku alebo na konkrétnej adrese, táto služba Vám jednoznačne ušetrí starosti pri cestovaní na neznámom území. Nemusíte čakať na spoje hromadnej dopravy alebo na taxíky, čo znamená, že máte viac času na odpočinok alebo doháňať nejakú prácu vo vašom prémiovom vozidle.


Daily Chauffeur Drive


Tradičná Chauffeur Service služba, ktorá je ideálna pre exkluzívneho cestujúceho. Vychutnajte si dokonalý komfort, luxus a pohodlie s vyškoleným vodičom počas celého dňa. Je k dispozícii aj možnosť VIP s pridanou exkluzivitou.


Europcar Chauffeur service Vám ponúka :
 
 
 
 

 

Objednajte si vozidlo so šoférom

Pre viac informácii o tejto službe, alebo pre vybavenie rezervácie nás kontaktujte emailom na adreseeuropcar@europcar.sk . 
 
            

Volajte náš rezervačný tím +421-2-555 66666 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016