Rozšírenévyhľadávanie

Potrebné dokumenty


IbPOTREBNÉ DOKUMENTY

KREDITNÁ KARTA
AKCEPTOVANÉ: American Express, Diners Club, MasterCard (nie debitná), Visa (nie debitná)
Depozit v hodnote 300 EUR bude podržaný na Vašej kreditnej karte počas prenájmu vozidla.  
Krediná karta musí byť vystavená na meno hlavného šoféra.
NEAKCEPTOVANÉ: Žiadny iný spôsob platby nie je možný.
Prosíme uistite sa, že kreditná karta je vystavená na meno hlavného šoféra/nájomcu a či na kreditnej karte je dostatok použiteľných prostriedkov (dostatočná výška limitu) na kreditnej karte.
V prípade, že sa Vám nepodarí predložiť platnú kreditnú kartu, alebo je nedostatok použiteľných finančných prostriedkov na kreditnej karte alebo kreditná karta nie je vystavená na meno hlavného šoféra, pracovník požičovne môže odmietnuť vozidlo prenajať. V takomto prípade nebudú vyplatené žiadne platby späť.  

TYPY ID DOKLADOV
Platný osobný doklad s fotografiou (OP, Pas alebo národná ID karta).

VODIČSKÝ PREUKAZ
Je potrebné predložiť platný vodičský preukaz, kde minimálna platnosť je 1 rok bez ďalších potvrdení. Držitelia vodičského preukazu z UK musia predložiť ďalší doklad s fotografiou.
Ak Váš vodičský preukaz nie je vystavený v latinke (napr. ak je v arabštine, gréčtine, ruštine alebo čínštine) musíte predložiť Medzinárodný vodičský preukaz a Váš domáci vodičský preukaz.
Upozorňujeme Vás, že v prípade prenájmu vozidla v Číne je akceptovateľný iba čínsky vodičský preukaz.
Upozorňujeme občanov Číny, že v prípade prenájmu vozidla na Slovensku je akceptovateľný iba slovenský vodičský preukaz.

VOUCHER
Iba pre objednávky so spôsobom úhrady - voucher.
Tlačená verzia Vášho voucheru (okrem elektronických voucherov) musí byť predložená pri príchode na pobočku. Ak voucher nepredložíte, znamená to, že pracovník Europcaru môže účtovať verejné domáce ceny. Upozorňujeme: Nie sme zodpovedný za prípadné platby na prenájme, kde ste nepredložili voucher pracovníkovi Europcaru v čase vyzdvihnutia vozidla. Ak nepredložíte požadované dokumenty, dokumenty nie sú platné, alebo nemáte dostatok prostriedkov na kreditnej karte, pracovník Europcaru môže odmietnuť vydanie vozidla a prenájom sa neuskutoční, a žiadne poplatky Vám nebudú vrátené.

Ak nepredložíte niektorý z vyššie uvedených dokumentov, alebo niektorý z dokladov/dokumentov nie je platný alebo nemáte dostatok použiteľných finančných prostriedkov na kreditnej karte, pracovník Europcaru môže odmietnuť vydanie vozidla a prenájom sa neuskutoční. V takomto prípade Vám nebudú spätne uhradená žiadne náhrady a poplatky.

Volajte náš rezervačný tím +421 2 555 66 666

O Europcar
Právne informácie

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!