Rozšírenévyhľadávanie

Dodávky a nákladné vozidlá

Lacné prenájmy dodávok a nákladných áut

958x250_DEALS_van-1.jpg

S prenájmom dodávok a nákladných áut od spoločnosti Europcar je pre vás ľahké dostať sa tam, kam potrebujete. Dodávku si môžete prenajať na jednu hodinu, cez noc alebo za mesiac - môžete si pridať k prenájmu šoféra, upraviť vyzdvihnutie a pristavenie vozidla z rôznych miest alebo dokonca doručiť vozidlo priamo pred vaše dvere. 


Prenájom dodávky zo spoločnosti Europcar vás pomôže kdekoľvek- od výletov až po dlhodobé prenájmy. Naša flotila dodávok a nákladných vozidiel vám pomôže riešiť čokoľvek; máme značky a modely, ktoré sa pohybujú od priestranných veľkých dodávok pre sťahovanie až po pohodlné mikrobusy s kapacitou až 8 cestujúcich. A s flexibilnými balíčkami a jasnými, čestnými cenami môžete túto prácu vykonávať bez stresu.
 
 
 
 

Nájdite tú správnu dodávku pre vašu prácu

Práca je jednoduchá a cenovo dostupná pri prenájme od spoločnosti Europcar.

BRezervuj si dodávku alebo nákladné vozidlo teraz
 

Zostaňte flexibilní s hodinovým prenájmom

Nový, pohodlný hodinový prenájom je dostupný pre všetky naše vozidlá. Zaplaťte za čas, ktorý potrebujete a nič viac - ideálne pre rýchle sťahovanie a krátke cesty.

 
 

Potrebujete dodávku v noci? Prenajmite si ju od nás!

Robte veci vo svojom vlastnom čase aj s našim prenájmom v noci. Či už pracujete celý deň, alebo potrebujete dodávku až, keď deti spia, náš prenájom v noci je k dispozícii od 17:00 do 9:00, takže môžete túto prácu urobiť bez problémov.

 
 

Viac hláv dokopy sú lepšie ako jedna- pridajte si ďalšieho šoféra

Pomôžte si navzájom s priateľom a uľahčite cestu. Pri zapožičaní ktorejkoľvek z našich dodávok je pridanie ďalšieho vodiča bezplatné.

 
 

Vyzdvihnite z bodu A, odovzdajte v bode B

S Europcarom to ide jednoduchšie - môžete si vyzdvihnúť prenajatú dodávku z jedného miesta a odovzdať ju na inom, takže sa nemusíte obávať jednosmernej cesty. Vany a dodávky už od 32 EUR za deň.

 
 

Vezmite si vozidlo na tak dlho, ako potrebujete - flexibilný Month+

Prenájom našich dodávok počas týždňov, mesiacov, alebo aj dlhšie - naše flexibilné balíky umožňujú jednoduché prenájmy nákladných vozidiel alebo dodávok na tak dlho, ako ju potrebujete, či už na 28 hodín alebo 28 dní.

 
 

Miesto pre jedného naviac -  už od 32 EUR na deň

Ak cestujete viacerí, skúste naše minibusy. S miestom až pre 8 ľudí sa zmestíte všetci, či už ide o výlet s tímom alebo o veľké rodinné stretnutie.Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016