Rozšírenévyhľadávanie

Mladý šofér

Máte to šťastie, že máte menej ako 25 rokov? Ak áno, budete musieť zaplatiť malý príplatok pri prenájme auta. Politika príplatkov v rámci vekových kategórií sa líši v závislosti od krajiny, v ktorej si prenajmete vozidlo. Overte si zmluvné podmienky pri vykonávaní rezervácie, či už online alebo na konkrétnej pobočke Europcar.


Rada pre mladých šoférov


Ak ste začínajúcim vodičom, každá skúsenosť za volantom môže predstavovať nové dobrodružstvo. Nezabudnite však, že je potrebné dodržať niekoľko krokov, aby ste sa uistili, že budete v bezpečí, keď budete vonku na cestách.

Pri prenájme auta dbajte na oboznámenie sa s prenajatým vozidlom. Zoznámenie sa s novými ovládacími prvkami a pozíciami pedálov, zrkadiel a sedadiel môže mať vplyv na kvalitu vašej cesty.

Je vaše sedadlo v správnej výške? Všetci vaši cestujúci sedia pohodlne so zapnutými bezpečnostnými pásmi? Sú dvere po odchode od vozidla zamknuté?Viete, kde sú umiestnené svetlá?

Vykonávanie takýchto malých kontrol vám pomôže cítiť sa sebavedomejšie na cestách.

Nezabúdajte, že zamestnanci Europcaru vám môžu odpovedať na akékoľvek otázky týkajúce sa vášho auta.

Ďalším skvelým spôsobom, ako sa pripraviť, je preskúmať cestu, ktorú sa chystáte podniknúť. Ak ste zvyknutí na mestskú premávku a plánujete vyraziť mimo mesta, nezabudnite, že sú veľmi odlišné. Jazdite radšej pomalšie a majte neustále oči na stopkách!


 

Príplatky pre mladých šoférov: načo netreba zabudnúť 


 
 


+421-2-555 66666

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!