Rozšírenévyhľadávanie

Mladý šofér

Máte to šťastie, že máte menej ako 25 rokov? Ak áno, budete musieť zaplatiť malý príplatok pri prenájme auta. Politika príplatkov v rámci vekových kategórií sa líši v závislosti od krajiny, v ktorej si prenajmete vozidlo. Overte si zmluvné podmienky pri vykonávaní rezervácie, či už online alebo na konkrétnej pobočke Europcar.


Rada pre mladých šoférov


Ak ste začínajúcim vodičom, každá skúsenosť za volantom môže predstavovať nové dobrodružstvo. Nezabudnite však, že je potrebné dodržať niekoľko krokov, aby ste sa uistili, že budete v bezpečí, keď budete vonku na cestách.

Pri prenájme auta dbajte na oboznámenie sa s prenajatým vozidlom. Zoznámenie sa s novými ovládacími prvkami a pozíciami pedálov, zrkadiel a sedadiel môže mať vplyv na kvalitu vašej cesty.

Je vaše sedadlo v správnej výške? Všetci vaši cestujúci sedia pohodlne so zapnutými bezpečnostnými pásmi? Sú dvere po odchode od vozidla zamknuté?Viete, kde sú umiestnené svetlá?

Vykonávanie takýchto malých kontrol vám pomôže cítiť sa sebavedomejšie na cestách.

Nezabúdajte, že zamestnanci Europcaru vám môžu odpovedať na akékoľvek otázky týkajúce sa vášho auta.

Ďalším skvelým spôsobom, ako sa pripraviť, je preskúmať cestu, ktorú sa chystáte podniknúť. Ak ste zvyknutí na mestskú premávku a plánujete vyraziť mimo mesta, nezabudnite, že sú veľmi odlišné. Jazdite radšej pomalšie a majte neustále oči na stopkách! 

Príplatky pre mladých šoférov: načo netreba zabudnúť 


 
 


Volajte náš rezervačný tím +421-2-555 66666 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016