Presťahujte sa ako profesionáli

Využite jedinečnú kombináciu sťahovacích boxov BOKSi a dodávky Europcar s 10% zľavou na prenájom.

VyskúšajteBOKSIsťahovaci box

Presťahujte sa ako profesionáli

Sťahujete sa? Nekupujte kartónové krabice, požičajte si zelené BOKSi boxy spolu s dodávkou od Europcar.

Vaše sťahovanie nebolo ešte nikdy jednoduchšie. Presťahujte sa rýchlo a bez zbytočnej námahy. Odteraz nájdete všetko čo potrebujete na jednom mieste na pobočke Europcar v Bratislave.

Využite jedinečnú kombináciu zapožičania Europcar dodávky FIAT DUCATO MAXI 2.2 s 10% zľavou spolu so zelenými sťahovacími boxmi BOKSi. Oboje si môžete vyzdvihnúť priamo na pobočke Europcar v Bratislave na Panónskej ceste.

Ako nato? Na stránke https://boksi.sk si objednáte sťahovacie boxy, po potvrdení objednávky získate zľavový kód na 10% zľavu z ceny zapožičania dodávky FIAT DUCATO MAXI 2.2 a následne si už len u nás v Europcare dohodnete zapožičanie dodávky na želaný termín.

Prečo zákazníci uprednostňujú Europcar?

Obchodné podmienky

Volajte náš rezervačný tím +421-2-555 66666 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016