Nová kategória SUV vozidiel!

ŠKODA KODIAQ a ŠKODA KAROQ za špeciálnu cenu!

Cena začínaod 61€

Nová kategória SUV vozidiel!

Do prírody, do mesta, na dlhú cestu aj krátku, pre ňu aj pre neho, väčší či menší, no vždy spoľahliví partneri na cestách. Nová ŠKODA KODIAQ a ŠKODA KAROQ rozšírila našu ponuku o nový rad vozidiel kategórie SUV.
Objavujte krásy slovenskej prírody a miest spolu s nami a objednajte si túto novinku už dnes.

Požičajte si krásny ŠKODA KODIAQ alebo ŠKODA KAROQ už od 61€ za deň a užite si vašu cestu skrz celé Slovensko!

Prečo zákazníci uprednostňujú Europcar?

Obchodné podmienky

Volajte náš rezervačný tím +421-2-555 66666 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016