Frankfurt

Prenájom vozidla v Germany > Frankfurt

Vyzdvihnite si požičovňu áut vo Frankfurte a objavte mesto, ktoré priam praská životom a vynikajúcimi zážitkami. Frankfurt je mesto mnohých strán. Uistite sa, že ste videli každú vďaka autopožičovni Europcar.

Ako trblietavé srdce nemeckého finančného centra, Frankfurt je víchrom obchodu a kultúry. Ponorte sa do atmosféry s výletom do vrchu hlavnej veže a vychutnajte si nádherný výhľad na celé mesto. Objavte rímske srdce vo Frankfurte, kde nájdete miesto v Römerbergu, historickom námestí s polovičnými domami a radnicou. S autopožičovňou vo Frankfurte je ľahké objavovať takéto poklady.

Nájdite si auto a objavte Frankfurt s Europcarom.

So svojimi širokými cestami a vynikajúcou dopravnou infraštruktúrou môžete preskúmať centrum mesta a jeho historickú kultúru v pohodlí vášho auta.

Frankfurt je pozoruhodne domovom 'veže Commerzbank', ktorá je najväčším mrakodrapom v Európskej únii. Vo Frankfurte sa nachádzajú aj mnohé múzeá, ktoré sú ľahko prístupné pre požičané auto.

Pre obchodných cestujúcich Europcar ponúka celý rad služieb, aby vaša cesta bola hladká a produktívna. Zo širokej škály dostupných vozidiel, od prestíže až po ekonomiku až po dodávky, za výhodné ceny za podnikanie a miesta v celej oblasti, vrátane preferencie na letisku vo Frankfurte, Europcar je prvou voľbou pre obchodného cestujúceho do Frankfurtu.

Prečo Vybrať Europcar v Frankfurt

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

Europcar pobočky v Frankfurt


Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016