Rozšírenévyhľadávanie

Online check- in a status full kredit

Vyskúšajte expresný prenájom vozidla  

01.jpg
 
Ak chcete ušetriť čas, vyplňte online objednávkový formulár a pošlite ho na europcar@europcar.sk
 
Dokument potrebný na online check-in tuorder form 
 


Ak máte časovo náročnú cestu a chcete sa dostať jednoducho rovno za volant, keď prídete na vyzdvihnutie na pobočku Europcar, máte šťastie. Online check-in je navrhnutý tak, aby ste sa dostali na cestu čo najskôr a najlepšia časť je, že je to bezplatná služba. Väčšina staníc má vyhradený Ready stánok, čo znamená, že nemusíte čakať v rade. Pohodlie predplatenia rezervácie je vždy užitočná, ale je skvelé, ak ste práve začali svoju dovolenku a môžete sa dostať čím skôr na cestu.

Po potvrdení vašej rezervácie aktivujte tlačidlo Online Check-in. Na mieste prenájmu budete potrebovať iba svoj vodičský preukaz a kreditnú / debetnú kartu, ktorú ste použili pri online rezervácii. Ostáva len podpísať nájomnú zmluvu- a je to!


Rady pri zapožičaní vozidla


Nezabudnite si najskôr zvyknúť na svoje nové vozidlo predtým, než vyrazíte. Požiadajte člena personálu Europcar, aby vám vysvetlil ovládacie prvky a vlastnosti vozidla. Uistite sa, že viete, kde sú umiestnené svetlá a či viete, ako používať pedále a indikátory.


Ak cestujete na neznáme miesta, skontrolujte si údaje a trasu vopred alebo si požičajte navigáciu GPS. Čím viac budete plánovať dopredu, tým pohodlnejší a sebavedomejší sa budete cítiť, akonáhle ste pripútaný a pripravený vyraziť.


Online Check-in vám ponúka:
 
Výhodný a pohodlný prenájom vozidla
 
Rýchle vyzdvihnutie pri príchode na pobočku
 

Vynikajúce ceny


Predplaťte si rezerváciu už dnes


Využitie bezplatnej on-line služby Check-in nemôže byť jednoduchšie. Jednoducho zadajte podrobnosti požadovanej rezervácie a pokračujte k platbe. S týmito dokumentmi sa môžete začať tešiť na cestu ešte pred tým, než vôbec začala… 

Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or van rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016