Rozšírenévyhľadávanie

Biznis služby pre podnikateľov

 


Pristavenie & Vyzdvihnutie

Prečo by ste chceli stráviť hodinu cestovaním po meste kvôli vyzdvihnutiu nášho vozidla, keď je čas taký drahocenný? Služba Pristavenie & Vyzdvihnutie vám ponúka dokonalé pohodlie. Vozidlo pristavíme rovno k vám – tým pádom máte čas dokončiť prípravy na cestu, dať si šálku čaju alebo.


 

Europcar Assistance


"Svetový líder v prenájme automobilov pre voľný čas", čo znamená, že sme oddaní našim zákazníkom. A sľubujeme, že poskytneme tú najlepšiu skúsenosť z prenájmu automobilov prostredníctvom vynikajúceho zákazníckeho servisu a kvalitných vozidiel.Ponúkame vozidlá staré priemerne iba 6 mesiacov, 24/7 zákaznícky servis a férové ceny.


Invoice


V spoločnosti Europcar vieme, aký je čas drahocenný. Preto sme vytvorili elektronickú fakturáciu- riešenie pre našich firemných zákazníkov. Keďže vaše faktúry môžu byť zaslané elektronicky,  ušetrí vám to čas spojený s tradičným zasielaním faktúry poštou. Vytvorili sme 3 rôzne riešenia elektronickej fakturácie, ktoré vyhovujú každému z vašich potrieb: PDF e-mailom, PDF na webovom portáli, alebo Elektronická výmena dát.
 

Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or van rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016