Prenájom vozidiel v Košiciach

Prenájom vozidla v Slovak Republic > Kosice

Prenajmite si vozidlo v Košiciach a objavujte Staré mesto s nádherným Dómom Sv. Alžbety alebo navštívte Halu umenia Košice.
Košický región je malou oblasťou Slovenska so zvlášť silnou koncentráciou významných prírodných krás, rovnako ako pamiatok, čarovných príbehov, milých ľudí a jedinečných tradícií a zvykov.
Použite Vaše prenajaté vozidlo a navštívte niektoré zaujímavosti v Košickom regióne, zahŕňajúc zrenovovaný hrad Krásna Hôrka, Kaštieľ Betliar alebo navštívte svetový unikát Ochtinskú Aragonitovú jaskyňu.
Užite si všetky tieto zaujímavé aktivity v Košiciach s prenajatým vozidlom. Objednajte si vozidlo v Košiciach a začnite Vaše dobrodružstvo, Vaším spôsobom.

Prečo Vybrať Europcar v Kosice

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

Europcar pobočky v Kosice


Vybrané pobočky

KOSICE AIRPORT
A:KOSICE AIRPORT 04175 KOSICE,Slovak Republic. P:+421 918627459
Zobraziť toto umiestnenie

Pobočky autopožičovne v Slovak Republic

Ponuky a promo akcie

Ušetrite 10%

Ušetrite 10%

Najaktuálnejšie ponuky prenájmu vozidiel na Slovensku. Skvelé ceny pre Váš slovenský prenájom vozidla pri objednávke online.

 

V Kosice s Europcar

Vehicles in this location

Vozidlo na tejto pobočke

Nie je podstatné, prečo cestujete po Slovensku, vždy sa môžete spoľahnúť na náš nový vozový park, aby ste cestovali komfortne. Či už hľadáte malé alebo stredne veľké auto alebo sedan, alebo viacmiestne vozidlo či priestratnné rodinné vozidlo, luxusné vozidlo alebo vozidlo s automatickou prevodovkou, náš priateľský personál na slovenských pobočkách Vám pomôže. Objednajte si Vaše vozidlo online s Europcar už dnes.

Vehicles in this location

Objavujte to najlepšie zo Východného Slovenska

Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Východného Slovenska. V tejto oblasti sú ideálne podmienky na pestovanie viniča, Tokaj, najznámejšie víno z tejto časti Slovenska. Prevažná časť slovenských drevených kostolov sú v severovýchodnej časti krajiny a boli uvedené na zozname svetového dedičstva UNESCO. Východné Slovensko je tiež známe radom jaskýň ako Domica, Krásnohorská jaskyňa či Gombasecká jaskyňa. V tejto oblasti nájdete aj pozoruhodné mesto, kedysi jedno z najbohatších v Uhorsku, teraz uvedené na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Vehicles in this location

Objavujte to najlepšie zo Severného Slovenska

Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Severného Slovenska. Táto oblasť zahŕňa celý rad horských pásiem ako Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Choč, Javorníky či Strážovské vrchy. V regióne dominujú tiež Národné parky, pričom významné územie podlieha štátnej ochrane. Táto oblasť je známa aj mnohými hradmi a zrúcaninami ako Oravský Zámok, Spišský Hrad, Strečno, Likava, Lietava, ale aj krásnymi pôvodnými obcami v Martine, Čičmanoch a Vlkolínci.

Volajte náš rezervačný tím +421-2-555 66666

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!