Autopožičovňa Košice

Prenájom vozidla v Slovak Republic > Kosice


Ak hľadáte autopožičovňu v Košiciach, navštívte požičovňu áut Europcar na letisku Košice. Ponúkame prenájom áut, väčších 9 miestnych áut, dodávok a nákladných vozidiel na rôzne dlhé obdobia – od jednodňových po týždenné alebo mesačné prenájmy.Kontaktujte nás


Prenájom auta a dodávky v Košiciach podľa vašich preferencií
Obzeráte sa po pohodlnom a spoľahlivom spôsobe pohybu po Košiciach a ich okolí? Požičajte si auto na letisku Košice a vychutnajte si zážitkovú cestu autom po meste alebo na medzinárodných cestách.Europcar ponúka široký výber vozidiel vhodných pre vaše potreby a rozpočet, a to od malých áut po väčšie dodávky. Naša požičovňa áut v Košiciach disponuje autami známych značiek, ako sú napríklad Volkswagen, Kia, Toyota, Audi alebo Mercedes. Všetky naše vozidlá spĺňajú vysoké bezpečnostné štandardy. Môžete si vybrať medzi manuálnou a automatickou prevodovkou v nadštandardnej výbave.Samozrejmosťou je aj poistenie a dodatkové služby, ako napríklad asistenčná služba v prípade porúch či dopravných nehôd.Prenájom 9 miestneho auta a prenájom dodávky Košice
Autopožičovňa Europcar tiež ponúka prenájom dodávky v Košiciach napríklad pre tých, ktorí sa práve sťahujú, a tak potrebujú väčšie vozidlo na prepravu nábytku. Naše dodávky sú vhodné aj pre tých, ktorí potrebujú prepraviť veľké náklady. Požičanie dodávky je u nás rovnako jednoduché, ako požičanie auta.V našej požičovni áut nájdete aj 9 miestne autá na prenájom, v ktorých sa odveziete na výlet s celou vašou rodinou či partiou priateľov.Prečo vybrať autopožičovňu Europcar v Košiciach
 • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať

 • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla

 • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom auta a dodávky

 • Nedávny vozový park

 • Ocenená autopožičovňa • Europcar je požičovňa áut v Košiciach, Poprade, Bratislave i v zahraničí
  Košický región je malou oblasťou Slovenska so zvlášť silnou koncentráciou významných prírodných krás, pamiatok, čarovných príbehov, milých ľudí a jedinečných tradícií a zvykov. Prenajmite si vozidlo v Košiciach a objavujte trasu autom do Starého Mesta s nádherným Dómom Sv. Alžbety, Halu umenia Košice, alebo navštívte niektoré zaujímavé miesta v Košickom regióne, napríklad zrenovovaný hrad Krásna Hôrka, Kaštieľ Betliar či Ochtinskú aragonitovú jaskyňu.  S Europcar si môžete požičať auto na Slovensku, ktorým môžete jazdiť aj na medzinárodných cestách. Vyzdvihnite si auto v autopožičovni Košice na letisku a vychutnajte si pohodlnú cestu autom na najkrajšie miesta na Slovensku, alebo sa vyberte napríklad autom do Chorvátska.  Radi vám pomôžeme zorganizovať vaše cesty autom po Košiciach a na medzinárodných trasách. Zabezpečíme pohodlný a bezstarostný prenájom auta. Ak je na vašej ceste Bratislava či Poprad, vozidlo si požičiate alebo vrátite aj tam. Naše pobočky nájdete aj v zahraničí, a preto môžete využiť „one way“ službu aj v ktorejkoľvek inej pobočke Europcar v rámci EÚ.  Kontaktujte nás

  Prečo Vybrať Europcar v Kosice

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

  Europcar pobočky v Kosice


  Vybrané pobočky

  Kosice Airport
  A:LETISKO KOSICE 04175 KOSICE,Slovak Republic. P:+421 1 918627459
  Zobraziť toto umiestnenie

  Pobočky autopožičovne v Slovak Republic

  Ponuky a promo akcie

  Ušetrite 10%

  Ušetrite 10%

  Najaktuálnejšie ponuky prenájmu vozidiel na Slovensku. Skvelé ceny pre váš slovenský prenájom vozidla pri objednávke online.

   

  V Kosice s Europcar

  Vehicles in this location

  Vozidlo na tejto pobočke

  Nie je podstatné, prečo cestujete po Slovensku, vždy sa môžete spoľahnúť na náš nový vozový park, aby ste cestovali komfortne. Či už hľadáte malé alebo stredne veľké auto alebo sedan, alebo viacmiestne vozidlo či priestratnné rodinné vozidlo, luxusné vozidlo alebo vozidlo s automatickou prevodovkou, náš priateľský personál na slovenských pobočkách Vám pomôže. Objednajte si Vaše vozidlo online s Europcar už dnes.

  Vehicles in this location

  Objavujte to najlepšie zo Východného Slovenska

  Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Východného Slovenska. V tejto oblasti sú ideálne podmienky na pestovanie viniča, Tokaj, najznámejšie víno z tejto časti Slovenska. Prevažná časť slovenských drevených kostolov sú v severovýchodnej časti krajiny a boli uvedené na zozname svetového dedičstva UNESCO. Východné Slovensko je tiež známe radom jaskýň ako Domica, Krásnohorská jaskyňa či Gombasecká jaskyňa. V tejto oblasti nájdete aj pozoruhodné mesto, kedysi jedno z najbohatších v Uhorsku, teraz uvedené na zozname svetového dedičstva UNESCO.

  Vehicles in this location

  Objavujte to najlepšie zo Severného Slovenska

  Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Severného Slovenska. Táto oblasť zahŕňa celý rad horských pásiem ako Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Choč, Javorníky či Strážovské vrchy. V regióne dominujú tiež Národné parky, pričom významné územie podlieha štátnej ochrane. Táto oblasť je známa aj mnohými hradmi a zrúcaninami ako Oravský Zámok, Spišský Hrad, Strečno, Likava, Lietava, ale aj krásnymi pôvodnými obcami v Martine, Čičmanoch a Vlkolínci.

  Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

  Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

  Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

  Book a car or truck rental with Europcar

  Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

  With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

   

  wta logo 2016

  World's Leading Car Rental Company Website

  TripAdvisor Traveller's Choice 2016

  TripAdvisor Traveller's Choice 2016