Autopožičovňa Košice

Prenájom vozidla v Slovak Republic > Kosice

Prenájom vozidla v Košiciach

Ak hľadáte autopožičovňu Europcar v metropole východného Slovenska, v Košiciach, nájdete ju na letisku (ulica Letecká 41). Ponúkame tam samozrejme prenájom áut a nákladných vozidiel na rôzne dlhé obdobia– od jednodňových po týždenné alebo mesačné prenájmy.

Okrem bežnej ponuky výberu vozidiel poskytujeme aj prenájom 9 miestneho auta, v ktorom sa odveziete na výlet s celou vašou rodinou či partiou kamarátov. Po prílete zo zahraničia je vám náš vozový park taktiež plne k dispozícii.

Ak sú vašim cieľom Bratislava či Poprad, vozidlo si viete požičiať alebo vrátiť dokonca aj tam. Naše pobočky nájdete taktiež v zahraničí, kde môžete využiť jedinečnú “one way“ službu (t.j. naše vozidlá si môžete prenajať v jednej pobočke a vrátiť ich v ktorejkoľvek inej v rámci Slovenska a EÚ).

Prečo práve EUROPCAR?

 • Žiadne skryté poplatky • 24 hodinová asistencia na cestách • Na výber iba nové vozidlá • ednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
 • Prečo Vybrať Europcar v Kosice

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

  Europcar pobočky v Kosice


  Vybrané pobočky

  Kosice Airport
  A:LETISKO KOSICE 04175 KOSICE,Slovak Republic. P:+421 1 918627459
  Zobraziť toto umiestnenie

  Pobočky autopožičovne v Slovak Republic

  Ponuky a promo akcie

  Ušetrite 10%

  Ušetrite 10%

  Najaktuálnejšie ponuky prenájmu vozidiel na Slovensku. Skvelé ceny pre váš slovenský prenájom vozidla pri objednávke online.

   

  V Kosice s Europcar

  Vehicles in this location

  Vozidlo na tejto pobočke

  Nie je podstatné, prečo cestujete po Slovensku, vždy sa môžete spoľahnúť na náš nový vozový park, aby ste cestovali komfortne. Či už hľadáte malé alebo stredne veľké auto alebo sedan, alebo viacmiestne vozidlo či priestratnné rodinné vozidlo, luxusné vozidlo alebo vozidlo s automatickou prevodovkou, náš priateľský personál na slovenských pobočkách Vám pomôže. Objednajte si Vaše vozidlo online s Europcar už dnes.

  Vehicles in this location

  Objavujte to najlepšie zo Východného Slovenska

  Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Východného Slovenska. V tejto oblasti sú ideálne podmienky na pestovanie viniča, Tokaj, najznámejšie víno z tejto časti Slovenska. Prevažná časť slovenských drevených kostolov sú v severovýchodnej časti krajiny a boli uvedené na zozname svetového dedičstva UNESCO. Východné Slovensko je tiež známe radom jaskýň ako Domica, Krásnohorská jaskyňa či Gombasecká jaskyňa. V tejto oblasti nájdete aj pozoruhodné mesto, kedysi jedno z najbohatších v Uhorsku, teraz uvedené na zozname svetového dedičstva UNESCO.

  Vehicles in this location

  Objavujte to najlepšie zo Severného Slovenska

  Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Severného Slovenska. Táto oblasť zahŕňa celý rad horských pásiem ako Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Choč, Javorníky či Strážovské vrchy. V regióne dominujú tiež Národné parky, pričom významné územie podlieha štátnej ochrane. Táto oblasť je známa aj mnohými hradmi a zrúcaninami ako Oravský Zámok, Spišský Hrad, Strečno, Likava, Lietava, ale aj krásnymi pôvodnými obcami v Martine, Čičmanoch a Vlkolínci.

  Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

  Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

  Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

  Book a car or van rental with Europcar

  Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

  With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Make a car rental reservation online now!

   

  wta logo 2016

  World's Leading Car Rental Company Website

  TripAdvisor Traveller's Choice 2016

  TripAdvisor Traveller's Choice 2016