Prenájom vozidiel v Bratislave

Prenájom vozidla v Slovak Republic > Bratislava

Prenajmite si vozidlo v Bratislave a objavujte Staré mesto s múzeami, galériami a reštauráciami. Z prechádzky pozdĺž Dunaja a vyjsť hore po schodoch k návšteve Bratislavského hradu.
Bratislava, sediac na oboch brehoch Dunaja a blízko k rieke Morava, je prvou skúsenosťou so Slovenskom pre väčšinou návštevníkov. Bratislava je ideálne miesto na krátku prestávku, ktorá ponúka niektoré z najviac rôznorodých miest v jednom meste.
Použite Vaše prenajaté vozidlo a navštívte niektoré zaujímavosti v Bratislavskom regióne, zahŕňajúc hrad Devín, hrad Červený kameň alebo sa pokúste nájsť ruiny starých hradov.
Užite si všetky tieto zaujímavé aktivity v Bratislave s prenajatým vozidlom, alebo si vyberte možnosť jednosmernej cesty z Bratislavy a objavujte Slovensko. Objednajte si vozidlo v Bratislave a začnite Vaše dobrodružstvo, Vaším spôsobom.

Prečo Vybrať Europcar v Bratislava

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

Europcar pobočky v Bratislava


Vybrané pobočky

BRATISLAVA AIRPORT
A:M.R.STEPHANIC AIRPORT 821 01 BRATISLAVA,Slovak Republic. P:+421 915748692
Zobraziť toto umiestnenie
BRATISLAVA HEADQUARTER
A:PANONSKA CESTA 3724/45 85104 BRATISLAVA,Slovak Republic. P:+421 908756058
Zobraziť toto umiestnenie

Pobočky autopožičovne v Slovak Republic

Ponuky a promo akcie

Ušetrite 10%

Ušetrite 10%

Najaktuálnejšie ponuky prenájmu vozidiel na Slovensku. Skvelé ceny pre Váš slovenský prenájom vozidla pri objednávke online.

 

V Bratislava s Europcar

Vehicles in this location

Vozidlo na tejto pobočke

Nie je podstatné, prečo cestujete po Slovensku, vždy sa môžete spoľahnúť na náš nový vozový park, aby ste cestovali komfortne. Či už hľadáte malé alebo stredne veľké auto alebo sedan, alebo viacmiestne vozidlo či priestratnné rodinné vozidlo, luxusné vozidlo alebo vozidlo s automatickou prevodovkou, náš priateľský personál na slovenských pobočkách Vám pomôže. Objednajte si Vaše vozidlo online s Europcar už dnes.

Vehicles in this location

Discover Bratislava

Objavte viac z hlavného mesta Bratislava s Vašim prenajatým vozidlom. Navštívte staré centrum mesta a nájdite známe sochy Čumila, Shöner Náciho, Paparazzi alebo sochu vojaka Napoleonovej armády a viac. Pri prechádzke ulicami Bratislavi nájdite skrytý krásny Modrý Kostolík alebo vystúpajte schodmi na pamätník Slavín a vychutnajte si nádherný výhľad na hlavné časti Bratislavy.

Vehicles in this location

Objavujte to najlepšie zo Stredného Slovenska

Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Stredného Slovenska. Táto oblasť s rozsiahlymi lesmi a kopcami ponúka mnoho príležitostí na vonkajšie športy, ako je lyžovanie či turistika. Tradícia bohatého ťažobného priemyslu, ktorá priniesla značné bohatstvo rade miest, je stále viditeľná cez architektúru budov postavených z týchto ziskov. Medzi najvýznamnejšie banské mestá patrí Banská Bystrica, Kremnica a Banská Štiavnica, ktorá je pravdepodobne najznámejším mestom na Strednom Slovensku.

Volajte náš rezervačný tím +421-2-555 66666

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!