Požičovňa áut Bratislava

Prenájom vozidla v Slovak Republic > Bratislava


Ak hľadáte požičovňu áut v Bratislave, ktorá vám ponúkne široký výber automobilov, väčších 9 miestnych áut a dodávok na vaše cesty, navštívte autopožičovňu Europcar. Ponúkame prenájom vozidiel na obdobia rôznej dĺžky – od jednodňových po týždenné alebo mesačné prenájmy.Kontaktujte nás


Prenájom auta a dodávky v Bratislave podľa vašich preferencií
Hľadáte pohodlný a spoľahlivý spôsob, ako sa pohybovať po Bratislave a jej okolí? Vyzdvihnite si svoje auto na jednej z dvoch pobočiek Europcar v Bratislave a vychutnajte si pohodlnú jazdu po meste alebo na medzinárodných cestách. Naše bratislavské autopožičovne sa nachádzajú na Panónskej ceste a Letisku M. R. Štefánika.U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky vozidiel vhodných pre vaše potreby a rozpočet, od malých áut po väčšie dodávky. Naša požičovňa áut v Bratislave disponuje širokou ponukou vozidiel od renomovaných značiek, ako sú napríklad Volkswagen, Toyota, Audi, Mercedes alebo Kia. Všetky naše vozidlá sú nadštandardne vybavené a spĺňajú vysoké bezpečnostné štandardy. Môžete si vybrať medzi manuálnou alebo automatickou prevodovkou.Tiež ponúkame rôzne balíky poistenia a služby, ako napríklad asistenčnú službu v prípade porúch alebo nehôd.Prenájom 9 miestneho auta a prenájom dodávky Bratislava
Autopožičovňa Europcar tiež ponúka prenájom dodávky v Bratislave pre tých, ktorí potrebujú väčšie vozidlo na prepravu väčších objemov alebo sťahovanie. Dodávky sú vhodné pre firemných zákazníkov a pre tých, ktorí potrebujú prepraviť veľké náklady. Požičanie dodávky je u nás rovnako jednoduché, ako požičanie auta.Pokiaľ hľadáte 9 miestne autá na prenájom, ste u nás na správnej adrese. Poskytujeme aj prenájom 9 miestneho auta, v ktorom sa odveziete na výlet s celou vašou rodinou či partiou kamarátov.Prečo vybrať autopožičovňu Europcar v Bratislave
 • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať

 • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla

 • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom auta a dodávky

 • Nedávny vozový park

 • Ocenená autopožičovňa • Europcar je požičovňa áut v Bratislave, Košiciach, Poprade i v zahraničí
  Bratislava je vďaka svojej polohe na brehu rieky Dunaj často prvou skúsenosťou väčšiny návštevníkov so Slovenskom. Nechajte sa očariť jej históriou, Starým Mestom s múzeami, galériami a reštauráciami a jej okolím, napríklad hradom Devín či Červený Kameň. Bratislava sa tak stáva ideálnym miestom na krátku prestávku na vašich cestách alebo štartovacou destináciou rent a car Bratislava za novým medzinárodným dobrodružstvom.  Europcar okrem požičania auta na Slovensku poskytuje služby prenájmu auta aj na medzinárodné cesty. Vyzdvihnite si svoje auto v Bratislave a vychutnajte si pohodlnú cestu autom na najkrajšie miesta na Slovensku, alebo sa vyberte napríklad autom do Chorvátska.  Radi vám pomôžeme zorganizovať vaše cesty autom po Bratislave alebo na medzinárodných trasách a zabezpečíme pohodlný a bezstarostný prenájom auta. Ak sú na vašej ceste Košice či Poprad, vozidlo si požičiate alebo vrátite aj tam. Naše pobočky nájdete aj v zahraničí, a preto môžete využiť „one way“ službu aj v inej pobočke Europcar v rámci EÚ.  Kontaktujte nás

  Prečo Vybrať Europcar v Bratislava

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

  Europcar pobočky v Bratislava


  Vybrané pobočky

  Bratislava Airport
  A:LETISKO M R STEFANIKA 82311 BRATISLAVA,Slovak Republic. P:+421 1 908756058
  Zobraziť toto umiestnenie
  Bratislava Headquarter
  A:PANONSKA CESTA 45 A 85104 BRATISLAVA,Slovak Republic. P:+421 1 908756058
  Zobraziť toto umiestnenie

  Pobočky autopožičovne v Slovak Republic

  Ponuky a promo akcie

  Ušetrite 10%

  Ušetrite 10%

  Najaktuálnejšie ponuky prenájmu vozidiel na Slovensku. Skvelé ceny pre váš slovenský prenájom vozidla pri objednávke online.

   

  V Bratislava s Europcar

  Vehicles in this location

  Vozidlo na tejto pobočke

  Nie je podstatné, prečo cestujete po Slovensku, vždy sa môžete spoľahnúť na náš nový vozový park, aby ste cestovali komfortne. Či už hľadáte malé alebo stredne veľké auto alebo sedan, alebo viacmiestne vozidlo či priestratnné rodinné vozidlo, luxusné vozidlo alebo vozidlo s automatickou prevodovkou, náš priateľský personál na slovenských pobočkách Vám pomôže. Objednajte si Vaše vozidlo online s Europcar už dnes.

  Vehicles in this location

  Discover Bratislava

  Objavte viac z hlavného mesta Bratislava s Vašim prenajatým vozidlom. Navštívte staré centrum mesta a nájdite známe sochy Čumila, Shöner Náciho, Paparazzi alebo sochu vojaka Napoleonovej armády a viac. Pri prechádzke ulicami Bratislavi nájdite skrytý krásny Modrý Kostolík alebo vystúpajte schodmi na pamätník Slavín a vychutnajte si nádherný výhľad na hlavné časti Bratislavy.

  Vehicles in this location

  Objavujte to najlepšie zo Stredného Slovenska

  Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Stredného Slovenska. Táto oblasť s rozsiahlymi lesmi a kopcami ponúka mnoho príležitostí na vonkajšie športy, ako je lyžovanie či turistika. Tradícia bohatého ťažobného priemyslu, ktorá priniesla značné bohatstvo rade miest, je stále viditeľná cez architektúru budov postavených z týchto ziskov. Medzi najvýznamnejšie banské mestá patrí Banská Bystrica, Kremnica a Banská Štiavnica, ktorá je pravdepodobne najznámejším mestom na Strednom Slovensku.

  Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

  Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

  Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

  Book a car or truck rental with Europcar

  Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

  With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

   

  wta logo 2016

  World's Leading Car Rental Company Website

  TripAdvisor Traveller's Choice 2016

  TripAdvisor Traveller's Choice 2016