Požičovňa áut Bratislava

Prenájom vozidla v Slovak Republic > Bratislava

Prenájom vozidla v Bratislave

Ak hľadáte autopožičovňu Europcar v hlavnom meste Slovenska, v Bratislave, nájdete tu hneď dvoje (na Panónskej ceste a na letisku M. R. Štefánika). Ponúkame tam okrem prenájmu áut aj možnosť zapožičania si nákladných vozidiel. Pri všetkých výberoch sú k dispozíciií rôzne dlhé obdobia prenájmu– od jednodňových po týždenné alebo mesačné.

Okrem spomínanej ponuky vozidiel poskytujeme aj prenájom 9 miestneho auta , v ktorom sa odveziete na výlet s celou vašou rodinou či partiou kamarátov. Po prílete zo zahraničia je teda pre vás na týchto dvoch adresách pripravený naozaj obsiahlý vozový park.

Ak sú vašim cieľom Košice či Poprad, vozidlo si viete požičiať alebo vrátiť dokonca aj tam. Naše pobočky nájdete taktiež v zahraničí, kde môžete využiť jedinečnú “one way“ službu (t.j. naše vozidlá si môžete prenajať v jednej pobočke a vrátiť ich v ktorejkoľvek inej v rámci Slovenska a EÚ).

Prečo práve EUROPCAR?

 • Žiadne skryté poplatky • 24 hodinová asistencia na cestách • Na výber iba nové vozidlá • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
 • Prečo Vybrať Europcar v Bratislava

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

  Europcar pobočky v Bratislava


  Vybrané pobočky

  Bratislava Airport
  A:LETISKO M R STEFANIKA 82311 BRATISLAVA,Slovak Republic. P:+421 1 908756058
  Zobraziť toto umiestnenie
  Bratislava Headquarter
  A:PANONSKA CESTA 45 A 85104 BRATISLAVA,Slovak Republic. P:+421 1 908756058
  Zobraziť toto umiestnenie

  Pobočky autopožičovne v Slovak Republic

  V Bratislava s Europcar

  Vehicles in this location

  Vozidlo na tejto pobočke

  Nie je podstatné, prečo cestujete po Slovensku, vždy sa môžete spoľahnúť na náš nový vozový park, aby ste cestovali komfortne. Či už hľadáte malé alebo stredne veľké auto alebo sedan, alebo viacmiestne vozidlo či priestratnné rodinné vozidlo, luxusné vozidlo alebo vozidlo s automatickou prevodovkou, náš priateľský personál na slovenských pobočkách Vám pomôže. Objednajte si Vaše vozidlo online s Europcar už dnes.

  Vehicles in this location

  Discover Bratislava

  Objavte viac z hlavného mesta Bratislava s Vašim prenajatým vozidlom. Navštívte staré centrum mesta a nájdite známe sochy Čumila, Shöner Náciho, Paparazzi alebo sochu vojaka Napoleonovej armády a viac. Pri prechádzke ulicami Bratislavi nájdite skrytý krásny Modrý Kostolík alebo vystúpajte schodmi na pamätník Slavín a vychutnajte si nádherný výhľad na hlavné časti Bratislavy.

  Vehicles in this location

  Objavujte to najlepšie zo Stredného Slovenska

  Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Stredného Slovenska. Táto oblasť s rozsiahlymi lesmi a kopcami ponúka mnoho príležitostí na vonkajšie športy, ako je lyžovanie či turistika. Tradícia bohatého ťažobného priemyslu, ktorá priniesla značné bohatstvo rade miest, je stále viditeľná cez architektúru budov postavených z týchto ziskov. Medzi najvýznamnejšie banské mestá patrí Banská Bystrica, Kremnica a Banská Štiavnica, ktorá je pravdepodobne najznámejším mestom na Strednom Slovensku.

  Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

  Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

  Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

  Book a car or van rental with Europcar

  Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

  With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Make a car rental reservation online now!

   

  wta logo 2016

  World's Leading Car Rental Company Website

  TripAdvisor Traveller's Choice 2016

  TripAdvisor Traveller's Choice 2016