Rozšírenévyhľadávanie

Partneri

Turkish Airlines

Turkish Airlines

Ako člen Miles&Smiles vernostného programu, získavate 500 míľ plus až 15% zľavu na prenájom, ak si prenajmete s Europcar.

Viac informácii
Finnair Plus

Finnair Plus

Členovia Finnair Plus získavajú špeciálne podmienky pri prenájme s Europcar : získajte body, užite si zvýhodnené ceny a preveďte svoje body do prenájmu vozidla.

Viac informácii
Flying Blue

Flying Blue

Air France-KLM je svetová jednotka v oblasti leteckej dopravy s viac ako 71,3 miliónov cestujúcich. Spoločnosť vlastní jednu z najdôležitejších flotíl v Európe s viac ako 600 lietadlami.

Viac informácii
Singapore KrisFlyer

Singapore KrisFlyer

Europcar sa spojil s Singapore Airlines pre poskytovanie členom KrisFlyer úžasných príležitostí pre získanie míľ a kvalitného servisu pri prenájme vozidiel kdekoľvek budú cestovať.

Rezervuj teraz
Miles & More

Miles & More

Miles & More je najväčším cestovným vernostným programom v Európe s 25 miliónmi členov, podľa údajov z Marca 2014. Ponúka odmeny zákazníkom 13 Európskych významných leteckých spoločností: Lufthansa, Austrian Airlines Group, LOT Polish Airlines, Swiss International Air Lines, Adria Airways, Croatia Airlines, Condor Flugdienst, Luxair, Brussels Airlines, Germanwings, Air Astana, Air Malta a Jet Airways.

Viac informácii
Emirates Skywards

Emirates Skywards

Europcar sa spojil s Emirates Skywards vo vernostnom programe. Ako člen môžete získať až 1.000 Skywards Míľ za uskutočnený prenájom a užiť si kvalitný zážitok s prenajatým vozidlom kdekoľvek cestujete.

Viac informácii
Delta SkyMiles

Delta SkyMiles

Členovia SkyMiles, získajte 60 míľ za deň (maximálne 30 dní) pri prenájme s Europcar.
Táto ponuka je dostupná pre širokú ponuku vozidiel v celej sieti Europcar.

Rezervuj teraz
Aeroflot

Aeroflot

Europcar sa stal exkluzívnym partnerom Aeroflotu v oblasti prenájmov vozidiel v Novembri 2013. Europcar s potešením poskytuje služby zákazníkom Aeroflotu so skvelými ponukami v Europcar pobočkách v destináciách Aeroflotu.

Rezervuj teraz

Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or van rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016