Prenájom vozidla v Taliansku

Prenájom vozidla v Italy

Prenajmite si vozidlo v Taliansku a užite si slobodu pri objavovaní najmagickejších monumentov, hôr, pláži a miest krajiny. Domov niektorých Európskych najvzácnejších umeleckých diel, Taliansko je ideálnou destináciou pre cestovateľov a milovníkov kultúry. Je to tiež krajiny slávna pre jej fantastický cit pre módu a nádherné miestne pochúťky, a s prenájmom vozidla v Taliansku, budete môcť objavovať jeho najkrajšie miesta a atrakcia vlastnou cestou. Od najväčších a najjasnejších miest až k najmenším odľahlým prímorským dedinkám, je toho mnoho čo objavovať v každom kúsku Talianska. Či už hľadáte prenájom vozidla na predĺžený oddych alebo sa chystáte na krátku návštevu Talianska, vždy máme pre Vás ideálnu možnosť. Pripravený na dobrodružstvo? Objednajte lacný prenájom v Taliansku a začnite plánovať Váš ďalší výlet do tejto pulzujúcej destináciu už dnes.

Prečo Vybrať Europcar v Italy

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

Europcar pobočky v Italy


Pobočky autopožičovne v Italy

V Italy s Europcar

Vehicles in this location

Prenájom v Taliansku - Nové Dobrodružstvo

S toľkým ohromujúcimi pobrežnými cestami, cez nádhernú Toskánsku krajinu a nezabudnuteľnými historickými mestami, Taliansko je krajina, ktorú si najlepšie užijete cestou autom. Objednajte lacný prenájom v Taliansku teraz a tešte sa na obiehanie dizajnových obchodov a hip butikov, odbehnite si stráviť niektoré krásne popoludnie v zaujímavom múzeu alebo galérii alebo precestujte pláže, jazerá a mnoho ďalších čarovných miest.

Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or van rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016