Rozšírenévyhľadávanie

Pravidlá a zásady depozitov

Pravidlá a zásady depozitovZásady depozitov

V čase Vášho príchodu na nájomnú pobočku budete požiadaný k doloženiu depozitu. Suma depozitu bude autorizovaná na Vašej kreditnej karte, ale nebude zúčtovaná z Vášho účtu. Depozit/záloha je určená na pokrytie dodatočných nákladov prenájmu. 

Ak máte predplatený prenájom a výška predpokladanej sumy prenájmu sa zhoduje s predplatenou sumou, suma depozitu je : 800 €.

Ak ste si už zaplatili Váš prenájom v čase uskutočnenia rezervácie, potom cena prenájmu bude tiež blokovaná na Vašej kreditnej karte. 

V prípade, že nemáte predplatený prenájom, celková cena autorizovaná / blokovaná na Vašej karte bude Cena prenájmu + 800 €.

Upozorňujeme, že táto zásada je použiteľná okrem Sovenska v nasledujúcich krajinách, kde Europcar pôsobí priamo: Belgicko, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Portugalsko, Španielsko a Veľká Británia. Pre ostatné krajiny to závisí od špecifických Všeobecných obchodných podmienok. 


Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or van rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016