Rozšírenévyhľadávanie

Poistenie - Safety package

Delivery & Collection

Delivery & Collection


Naše príplatky
 
  


Znížená zodpovednosť za škodu

Obmedzuje alebo vylučuje vašu zodpovednosť za škody spôsobené na vozidle.


Poistenie proti krádeži

Obmedzuje alebo vylučuje vašu zodpovednosť za krádež alebo poškodenie spojené s krádežou (alebo pokusom o krádež) vozidla. 


Dodatočná ochrana pneumatík a ráfikov 

S balíkom Premium Protection získate ďalšiu ochranu, aby ste predišli nákladom spôsobeným poškodením pneumatík, ráfikov alebo čelného skla.Ochrana cestujúcich pri nehode

Každá osoba vo vozidle je poistená. Denný príspevok na hospitalizáciu v dôsledku nehôd a náhradu nákladov na záchranu je zabezpečený.

Uzatváranie poistenia pri prenájme auta je rozhodujúce, existujú však rôzne plány, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám - od zníženia preplatku až po Premium balík.


Basic Protection

Tým sa ochránite pred krádežou vozidla, ako aj akýmkoľvek poškodením spôsobeným kolíziou alebo pokusom o krádež. Tento balík je povinný, takže je často zahrnutý v sadzbách za prenájom.

Tento plán vám poskytuje čiastočnú ochranu - spoluúčasť sa bude líšiť v závislosti od kategórie vozidla a krajiny, v ktorej prenajímate vozidlo.

Medium Protection

Rovnako ako ochranu pred krádežou a poškodením spôsobeným kolíziou, tento balík pokryje aj poškodenie čelného skla, zrkadiel, svetlometov a pneumatík, ako aj zranenia vodičov i cestujúcich.

Pri Medium Protection je maximálna spoluúčasť znížená.

Premium Protection

Ide o najvyššiu úroveň ochrany a je možné ju rezervovať iba pre vodičov starších ako 26 rokov. Zahŕňa všetko, čo je uvedené v časti Medium Protection, ale pokrýva aj príslušenstvo k vozidlu. Niektoré vozidlá tento balík neposkytujú, alebo iba s príslušnými obmedzeniami. Pre rezerváciu si prosím vyžiadajte viac informácií.

Pri Premium Protection môže byť spoluúčasť znížená na 0 eur.Naše poistenia pri prenájme áut vám ponúkajú:


POISTENIE PRI NEHODE


Platí bez ohľadu na to, či ste vi, alebo niekto iný vinníkom nehody, pri ktorej sa poranili osoby. Zároveň platí nielen počas jazdy,alej pri nakladaní a vykladaní, ako aj pri vstupovaní a vystupovaní z vozidla.


Level ochrany, ktorý vám vyhovuje
Znížená alebo žiadna spoluúčasť
Úplný pokoj


   


Volajte náš rezervačný tím +421-2-555 66666

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016