Rozšírenévyhľadávanie

Poistenie - Safety package

Zbavte sa počas svojho dobrodružstva obáv z rôznych cestných komplikácii, vďaka následujúcim ponukám. Váš komfort je pre nás vždy prvoradý.Naše poistenia


K dispozícii máme hneď 3 jedinené balíky, ktoré vyhovejú urite kadému. Uzatváranie poistenia pri prenájme auta je rozhodujúce, existujú vak rôzne plány, ktoré sa prispôsobia vaim potrebám - od zníenia preplatku až po Premium balík.

 

Uzatváranie poistenia pri prenájme auta je rozhodujúce, existujú však rôzne plány, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám - od zníženia preplatku až po Premium balík.Naše poistenia pri prenájme áut vám ponúkajú:


POISTENIE PRI NEHODE


Platí bez ohadu na to, i ste vy, alebo niekto iný vinníkom nehody, pri ktorej sa poranili osoby. Zároveň platí nielen poas jazdy, ale aj pri nakladaní a vykladaní, i pri vystupovaní z vozidla.

Ako si teda dopriať úplny pokoj v rámci váho prenájmu vozidla? Level ochrany, ktorý vám vyhovuje + zníená alebo iadna spoluúas. Je to jednoduché. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovai už priamo v naej poboke, alebo cez mail i telefonický kontakt nižšie.Tel. kontakt: +421 908 756 058 | Email: europcar@europcar.sk

Level ochrany, ktorý vám vyhovuje
Znížená alebo žiadna spoluúčasť
Úplný pokoj  


Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or van rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016