Rozšírenévyhľadávanie

Poistenie - Safety package
Naše príplatky
 
  


Znížená zodpovednosť za škodu

Obmedzuje alebo vylučuje vašu zodpovednosť za škody spôsobené na vozidle.


Poistenie proti krádeži

Obmedzuje alebo vylučuje vašu zodpovednosť za krádež alebo poškodenie spojené s krádežou (alebo pokusom o krádež) vozidla. 


Dodatočná ochrana pneumatík a ráfikov 

S balíkom Premium Protection získate ďalšiu ochranu, aby ste predišli nákladom spôsobeným poškodením pneumatík, ráfikov alebo čelného skla.Ochrana cestujúcich pri nehode

Každá osoba vo vozidle je poistená. Denný príspevok na hospitalizáciu v dôsledku nehôd a náhradu nákladov na záchranu je zabezpečený.

Uzatváranie poistenia pri prenájme auta je rozhodujúce, existujú však rôzne plány, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám - od zníženia preplatku až po Premium balík.


Basic Protection

Tým sa ochránite pred krádežou vozidla, ako aj akýmkoľvek poškodením spôsobeným kolíziou alebo pokusom o krádež. Tento balík je povinný, takže je často zahrnutý v sadzbách za prenájom.

Tento plán vám poskytuje čiastočnú ochranu - spoluúčasť sa bude líšiť v závislosti od kategórie vozidla a krajiny, v ktorej prenajímate vozidlo.

Medium Protection

Rovnako ako ochranu pred krádežou a poškodením spôsobeným kolíziou, tento balík pokryje aj poškodenie čelného skla, zrkadiel, svetlometov a pneumatík, ako aj zranenia vodičov i cestujúcich.

Pri Medium Protection je maximálna spoluúčasť znížená.

Premium Protection

Ide o najvyššiu úroveň ochrany a je možné ju rezervovať iba pre vodičov starších ako 26 rokov. Zahŕňa všetko, čo je uvedené v časti Medium Protection, ale pokrýva aj príslušenstvo k vozidlu. Niektoré vozidlá tento balík neposkytujú, alebo iba s príslušnými obmedzeniami. Pre rezerváciu si prosím vyžiadajte viac informácií.

Pri Premium Protection môže byť spoluúčasť znížená na 0 eur.Naše poistenia pri prenájme áut vám ponúkajú:


POISTENIE PRI NEHODE


Platí bez ohľadu na to, či ste vi, alebo niekto iný vinníkom nehody, pri ktorej sa poranili osoby. Zároveň platí nielen počas jazdy,alej pri nakladaní a vykladaní, ako aj pri vstupovaní a vystupovaní z vozidla.


Level ochrany, ktorý vám vyhovuje
Znížená alebo žiadna spoluúčasť
Úplný pokoj


   


Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016