Rozšírenévyhľadávanie

Partneri

HC Slovan Bratislava

HC Slovan Bratislava

HC SLOVAN Bratislava patrí medzi najstaršie a najtradičnejšie hokejové kluby na európskom kontinente. Nadväzuje na hokejový oddiel, ktorý založili pri klube 1. ČsŠK Bratislava v decembri roku 1921 a všeobecne sa považuje za predchodcu dnešného Slovana. Medzi hokejovú elitu sa Slovan zaradil od konca druhej svetovej vojny. Slovan je historicky prvým hokejovým klubom zo Slovenska, ktorý prelomil hegemóniu českých klubov vo federálnej lige a priniesol na Slovensko vytúžený česko-slovenský titul (1979). Je rekordným slovenským šampiónom (8 titulov v rokoch 1998-2012) a zostáva jediným slovenským klubom, ktorý odohral oficiálne zápasy s účastníkmi prestížnej kanadsko-americkej NHL, víťazom Stanley Cupu Tampa Bay Lightning (2008) a slávnym New York Rangers (2011). Slovan je pravidelným a úspešným dodávateľom špičkových hokejistov pre reprezentačné výbery Slovenska vo všetkých vekových kategóriách, vrátane medailistov z Majstrovstiev sveta. Svoje domáce zápasy hrá v modernej aréne Ondreja Nepelu v tradičnej bratislavskej športovej lokalite Tehelné pole.

HC SLOVAN v kocke
Úspechy: 9x majster, 10x vicemajster, 14x na treťom mieste (Československo a Slovensko), 1x víťaz Continental Cup, 3x víťaz Spengler Cup

Love Brand: odhadovaná fanúšikovská báza 450,000
Klub z hlavného mesta
Historické míľniky klubu
1921 – Založenie hokejového oddielu v rámci 1. ČsŠK Bratislava
1971-1973 – Tri víťazstvá v turnaji o Spengler Cup
1979 – Prvý federálny titul majstra Československa
1998-2012 - 8 titulov majstra Slovenska
2004 – Víťaz Kontinentálneho pohára IIHF
2008 – Najlepšie umiestnenie slovenského tímu v hokejovej Lige majstrov (3. miesto)
2008 – Exhibičný zápas proti tímu NHL Tampa Bay Lightning
2011 – Exhibičný zápas proti tímu NHL New York Rangers
2012 – Vstup do KHL
2014 – organizátor All Stars víkendu KHL
2013 & 2016 – postup do play off KHL
2019 – Návrat do Tipsport ligy

Viac informácii

skupina Todos

skupina Todos

Todos je autorizovaným predajcom a servisom značiek ŠKODA, Toyota, SEAT, Fiat, Cadillac, Corvette, Camaro, Dodge a RAM a autorizovaným servisom značky VW, Jeep a Alfa Romeo. Okrem toho sa venujeme predaju jazdených vozidiel a individuálnemu dovozu vozidiel zo zahraničia. Dokážeme Vám sprostredkovať výhodnú formu financovania, povinné zmluvné, či havarijné poistenie. U nás vybavíte všetko na jednom mieste, z ktorého sa vydáte na cestu k Vám domov na Vašom novom automobile bez akýchkoľvek starostí.
Využite aj Vy predaj a servis vozidiel na pobočkách Todosu a vychutnávajte si dokonalý pôžitok z jazdy na Vašom automobile.

Viac informácii

Xmarton

Xmarton

Hardware vyvinutý českou firmou a českými vývojármi. Jednotku Xmarton sme sami vymysleli, navrhli aj zkonštruovali.

Dalej pracujeme na rozširovaní možností jeho využitia a tým pridávánie nových funkcionalit.

Viac informácii

x-bionic® sphere

x-bionic® sphere

x-bionic® sphere je miesto spojenia športu, oddychu a inovácií, ktoré sa rýchlo rozvíja v úzkej spolupráci s prémiovou športovou značkou X-BIONIC®, známou po celom svete. Unikátny multifunkčný komplex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu.

Viac informácii

Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016