Rozšírenévyhľadávanie

 

Exclusive Chauffer Service

 Exluzívna ponuka

Prenajmite si auto Škoda Octavia, Škoda Superb, Audi A6 alebo VW Caravelle spolu s osobným šoférom a vychutnajte si jazdu prvou triedou.

Čím dlhšie, tým lacnejšie

 extrémna zľava až do 760 €

Rezervujte si svoje auto na viac ako 6 mesiacov a o tom či ušetríte 180 € alebo až 760 € mesačne rozhodnete vy !!! Rezervácia so zľavou je možná cez europcar@europcar.sk

Nová kategória SUV vozidiel!

 Cena začína od 61€

Požičajte si krásny ŠKODA KODIAQ alebo ŠKODA KAROQ už od 61€ za deň a užite si vašu cestu skrz celé Slovensko!

Buďte FIT s EUROPCAROM

 ušetríte 306 € na 6mesiacov

Rezervujte teraz a po dobu 6 mesiacov môžete ušetriť až 306 €.

Leto na kolesách

 letná zľava 20%

Leto je konečne späť a preto by bola škoda presedieť ho doma. Rezervujte si už teraz Fiat 500 s letnou zľavou 20% a choďte zážitkom oproti.

Volajte náš rezervačný tím +421-908 756 058

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016