Rozšírenévyhľadávanie

 

Zvýhodné podmienky

 

Zvýdhodnené podmienky pre dlhodobý prenájom práve teraz! Nezmeškajte príležitosť využívať akékoľvek z našich vozidiel dlhodobo bez skrytých poplatkov.

Rezervácie a viac informácií Vám ochotne poskytneme na telefónnom čísle +421 908 756 058 alebo na cez e-mail europcar@europcar.sk

Nová Toyota Corolla už od 299€

 

Ak máte vysoké nároky na vozidlo a chcete ho za dostupných podmienok pre business či rodinný komfortom, neváhajte a vyskúšajte našu novú 2022 Toyotu Corolla sedan v strednej výbave Comfort.

Krátka viazanosť a nízke ceny

 

Neplaťte nič navyše! Ponúkame vám krátku viazanosť už od 6 mesiacov za nízke ceny ako pri dlhodobom nájme na naše vozidlá.
Ponúkame nové vozidlá s nadštandardnou výbavou s najlepšími férovými podmienkami na trhu.

Dostupné vozidlá SKLADOM a IHNEĎ.

Ďakujeme za prejavenú dôveru. Váš Europcar

-10% zľava na Marec a Apríl

 

Využite aktuálnu mimosezónnu 10% zľavu na prenájom všetkých modelov vozidiel.
Zľava je aplikovaná v aktuálnom cenníku dostupnom na www.europcar.sk

Rezervácie a viac informácií Vám ochotne poskytneme na telefónnom čísle +421 908 756 058 alebo na cez e-mail europcar@europcar.sk

Buďte FIT s EUROPCAROM

 ušetríte 306 € na 6mesiacov

Rezervujte teraz a po dobu 6 mesiacov môžete ušetriť až 306 €.

Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016