Roma

Prenájom vozidla v Italy > Roma

Objavte hlavné mesto Talianska. Toto rušné mesto je plné rozporov; je to miesto, kde preťažené cesty prechádzajú starobylými pamiatkami a luxusné obchody žijú na pieskových uličkách.

Neuveriteľné dedičstvo mesta sa stalo lídrom v histórii, umení, architektúre a samozrejme jedle. Vezmite si do vzrušujúceho mesta krok za krokom, keď prehliadnete svoje najlepšie pamiatky s prenájmom áut v Ríme.

Či ste sa potulovali cez Koloseum alebo navštívili Vatikán, na Europcar vám pomôžeme získať bezproblémovú prácu. Náš jednoduchý rezervačný systém uľahčuje výber správneho vozidla pred odchodom z domu.

Keď prídete, naši priateľskí zástupcovia zákazníckych služieb vás budú čakať, takže všetko, čo zostáva, je dostať von a preskúmať. Dokonca by ste sa mohli rozhodnúť pre jednosmerný prenájom áut, ak si nemyslíte, že sa vrátite späť na to isté miesto.

Ste pripravení na dobrodružstvo? Je čas si prenajať auto v Ríme ...

Prečo Vybrať Europcar v Roma

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

Europcar pobočky v Roma


Ponuky a promo akcie

Roma

Roma

 

Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016