Barcelona

Prenájom vozidla v Spain > Barcelona

Vyzdvihnite si vozidlo v Barcelone a objavte jedno z najkrásnejších a najzaujímavejších miest Španielska svojimi vlastnými krokmi. Od dobre zachovaných archeologických nálezísk až po nádherné záhrady alebo špičkové reštaurácie.

Využite prenájom áut v Barcelone a objavte miesta ako Sagrada Familia, obrovská bazilika, ktorá sa stavia od roku 1882 a ktorá sa naďalej rozrastá a ponúka úžasné svetlá, vodné a zvukové displeje na Magickej fontáne v Montjuic. Nezabudnite si takisto vyčleniť veľa času na preskúmanie všetkých zázrakov La Rambla, najznámejšieho chodníka v Barcelone - ideálne pre nákupy, stolovanie a relaxáciu.

Ste pripravený na to, aby ste boli prebudení v nádhere tohto živého španielskeho mesta? Vyzdvihnite lacnú požičovňu áut v Barcelone, aby ste mohli začať.

Prečo Vybrať Europcar v Barcelona

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

Europcar pobočky v Barcelona


Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016