Rozšírenévyhľadávanie

Vážený zákazník


V súvislosti s prepuknutím choroby Covid-19 je bezpečnosť našich zamestnancov a zákazníkov samozrejme našou najvyššou prioritou.


Z tohto dôvodu prísne dodržiavame odporúčania Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a vnútroštátnych zdravotníckych orgánov v krajinách, v ktorých pôsobíme.

Takisto žiadame všetkých našich zákazníkov, aby udržali krok s najnovšími udalosťami a odporúčaniami.


Všetky naše letiská su momentálne do odvolania zatvorené a všetky prenájmy, kde je koncová stanica mimo územia Slovenskej republiky nepovolené.


Našim zákazníkom pripomíname, že naše pravidlá zaručujú bezplatné zrušenie rezervácie až 48 hodín pred vyzdvihnutím.
Viac informácií o zmene alebo zrušení rezervácie nájdete v Zmluvných podmienkach prenájmu here.


Váš Team Europcar Slovensko

Volajte náš rezervačný tím +421-2-555 66666 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016