Prenájom vozidiel na Slovensku

Prenájom vozidla v Slovak Republic >

Objednajte si vozidlo online a objavujte Slovenskú krajinu svojím vlastným tempom. Od Bratislavy po Košice môžete objavovať nádhernú pohoria a krajinu, historické mestá, hrady a tiché jaskyne.
Slovensko má tú výhodu, že je geograficky malou krajinou a zároveň ponúka rôzne možnosti pre turistov s rôznymi záujmami, vrátane histórie, prírody a gastronómie.
Cestujete služobne alebo na zvláštnu príležitosť? V Europcar ponúkame fantastickú sekciu nových, pohodlných vozidiel, vhodných pre akúkoľvek okolnosť. A naše Europcar pobočky sú prístupné na celkom Slovenskou, na miestach, kde sú najviac požadované. Prenajmite si vozidlo s Europcar dnes a začnite Vaše dobrodružstvo, Vaším spôsobom.

Prečo Vybrať Europcar v

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

Europcar pobočky v


Pobočky autopožičovne v Slovak Republic

Ponuky a promo akcie

Ušetrite 10%

Ušetrite 10%

Najaktuálnejšie ponuky prenájmu vozidiel na Slovensku. Skvelé ceny pre Váš slovenský prenájom vozidla pri objednávke online.

 

Volajte náš rezervačný tím +421-2-555 66666 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016