Požičovňa áut Slovensko

Prenájom vozidla v Slovak Republic

Prenájom vozidla, ako žiaden iný

Naše 4 pobočky na Slovensku (2x Bratislava, 1x Poprad a Košice) sú pre Vaše potreby k dispozícii cez pracovný týždeň, ale aj cez víkend. Či už sa ocitnete v situácii, keď nevyhnutne potrebujete automobil, alebo ste sa len rozhodli naplánovať si výlet po okolitých mestách, u nás si bez pochýb nájdete ten pravý.

Deň? Týždeň? Mesiac? Flexibilná doba prenájmu nie je problém

Dĺžka prenájmu je len na vás. Vaše požiadavky sú pre nás prvoradé a preto sa snažíme vyhovieť vám v čom sa len dá. Samozrejmosťou sú aj rôzne balíky poistenia, ako napríklad asistenčná služba v prípade porúch alebo dopravných nehôd. Viac informácií nájdete tu (preklik na stránku s poistením)


Naše autopožičovne nájdete aj v zahraničí (MAPA). Preto ponúkame jedinečnú “one way“ službu – naše vozidlá si môžete prenajať v jednej pobočke a vrátiť ich v ktorejkoľvek inej v rámci Slovenska a EÚ. A to sa určite oplatí.

U nás začína vaše dobrodružstvo

Benzín, diesel alebo elektrika. Sedan, hatchback, či dodávka? My máme presne to, čo potrebujete. Navyše všetky vozidlá v našom vozovom parku spĺňajú vysoké medzinárodné bezpečnostné štandardy. U nás si príde na svoje naozaj každý.

Prečo práve EUROPCAR?

 • Žiadne skryté poplatky

 • 24 hodinová asistencia na cestách

 • Iba nové vozidlá

 • Bezproblémová objednávka vozidla, nech ste kdekoľvek • Sledujte náš instagram


  Prečo Vybrať Europcar v Slovak Republic

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

  Europcar pobočky v Slovak Republic


  Pobočky autopožičovne v Slovak Republic

  Ponuky a promo akcie

  Ušetrite 10%

  Ušetrite 10%

  Najaktuálnejšie ponuky prenájmu vozidiel na Slovensku. Skvelé ceny pre Váš slovenský prenájom vozidla pri objednávke online.

   

  V Slovak Republic s Europcar

  Vehicles in this location

  Vozidlo na tejto pobočke

  Nie je podstatné, prečo cestujete po Slovensku, vždy sa môžete spoľahnúť na náš nový vozový park, aby ste cestovali komfortne. Či už hľadáte malé alebo stredne veľké auto alebo sedan, alebo viacmiestne vozidlo či priestratnné rodinné vozidlo, luxusné vozidlo alebo vozidlo s automatickou prevodovkou, náš priateľský personál na slovenských pobočkách Vám pomôže. Objednajte si Vaše vozidlo online s Europcar už dnes.

  Vehicles in this location

  Objavujte to najlepšie zo Severného Slovenska

  Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Severného Slovenska. Táto oblasť zahŕňa celý rad horských pásiem ako Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Choč, Javorníy či Strážovské vrchy. V regióne dominujú tiež Národné parky, pričom významné územie podlieha štátnej ochrane. Táto oblasť je známa aj mnohými hradmi a zrúcaninami ako Oravský Zámok, Spišský Hrad, Strečno, Likava, Lietava, ale aj krásnymi pôvodnými obcami v Martine, Čičmanoch a Vlkolínci.

  Vehicles in this location

  Objavujte to najlepšie zo Západného Slovenska

  Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Západného Slovenska. Táto oblasť ponúka veľa liečivých minerálnych prameňov a niekoľko pozoruhodných kúpeľov postavených v blízkosti týchto prameňov ako Piešťany či Trenčianske Teplice. Západné Slovensko je domovom najstaršieho mesta Nitra, nazývaného aj Matkou Slovenských miest a v blízkosti sa nachádza malé mesto Topolčianky známe Národných žrebčínom ale aj chovom v zajatí populácie Zubra európskeho.

  Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

  Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

  Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

  Book a car or van rental with Europcar

  Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

  With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Make a car rental reservation online now!

   

  wta logo 2016

  World's Leading Car Rental Company Website

  TripAdvisor Traveller's Choice 2016

  TripAdvisor Traveller's Choice 2016