Prenájom vozidiel v Poprade

Prenájom vozidla v Slovak Republic > Poprad

Prenajmite si vozidlo v Poprade a objavujte Staré mesto s Kostolom Sv. Egídia, Podtatranské Múzeum alebo si oddýchnite v AquaCity Poprad.
Severný región je známy hlavne kvôli Vysokým Tatrám, kde si zalyžujete počas zimy a v lete sa vydáte na túru. Ale je toho viac k videniu ako napríklad nádherné historické mestá ako Stará Ľubovňa, Kežmarok alebo Levoča. Vidieť prírodné krásy môžete v Jánošíkových Dierach alebo v Slovenskom Raji, a mnohé ďalšie.
Použite Vaše prenajaté vozidlo a navštívte niektoré zaujímavosti v Severnom regióne.
Užite si všetky tieto zaujímavé aktivity v Poprade s prenajatým vozidlom. Objednajte si vozidlo v Poprade a začnite Vaše dobrodružstvo, Vaším spôsobom.

Prečo Vybrať Europcar v Poprad

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

Europcar pobočky v Poprad


Vybrané pobočky

POPRAD AIRPORT
A:NA LETISKO 100 5898 POPRAD,Slovak Republic. P:+421 907856968
Zobraziť toto umiestnenie

Pobočky autopožičovne v Slovak Republic

Ponuky a promo akcie

Ušetrite 10%

Ušetrite 10%

Najaktuálnejšie ponuky prenájmu vozidiel na Slovensku. Skvelé ceny pre Váš slovenský prenájom vozidla pri objednávke online.

 

V Poprad s Europcar

Vehicles in this location

Vozidlo na tejto pobočke

Nie je podstatné, prečo cestujete po Slovensku, vždy sa môžete spoľahnúť na náš nový vozový park, aby ste cestovali komfortne. Či už hľadáte malé alebo stredne veľké auto alebo sedan, alebo viacmiestne vozidlo či priestratnné rodinné vozidlo, luxusné vozidlo alebo vozidlo s automatickou prevodovkou, náš priateľský personál na slovenských pobočkách Vám pomôže. Objednajte si Vaše vozidlo online s Europcar už dnes.

Vehicles in this location

Objavujte to najlepšie zo Severného Slovenska

Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Severného Slovenska. Táto oblasť zahŕňa celý rad horských pásiem ako Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Choč, Javorníky či Strážovské vrchy. V regióne dominujú tiež Národné parky, pričom významné územie podlieha štátnej ochrane. Táto oblasť je známa aj mnohými hradmi a zrúcaninami ako Oravský Zámok, Spišský Hrad, Strečno, Likava, Lietava, ale aj krásnymi pôvodnými obcami v Martine, Čičmanoch a Vlkolínci.

Vehicles in this location

Objavujte to najlepšie zo Stredného Slovenska

Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Stredného Slovenska. Táto oblasť s rozsiahlymi lesmi a kopcami ponúka mnoho príležitostí na vonkajšie športy, ako je lyžovanie či turistika. Tradícia bohatého ťažobného priemyslu, ktorá priniesla značné bohatstvo rade miest, je stále viditeľná cez architektúru budov postavených z týchto ziskov. Medzi najvýznamnejšie banské mestá patrí Banská Bystrica, Kremnica a Banská Štiavnica, ktorá je pravdepodobne najznámejším mestom na Strednom Slovensku.

Volajte náš rezervačný tím +421-2-555 66666

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!