Autopožičovňa Poprad

Prenájom vozidla v Slovak Republic > Poprad


Europcar je autopožičovňa v Poprade, ktorá vám ponúka široký výber vozidiel na vaše cesty. Ponúkame prenájom áut a dodávok, ale aj 9 miestne autá na prenájom, a to na obdobia rôznej dĺžky – od jednodňových cez týždenné až po mesačné prenájmy.Kontaktujte nás


Prenájom auta a dodávky podľa vašich preferencií
Vyberte sa na výlet autom po Poprade a jeho okolí. Prenajať si auto teraz môžete aj na našej pobočke v Poprade na letisku. Europcar vám prináša pohodlnú a bezpečnú jazdu po meste alebo na medzinárodných cestách.Vyberte si zo širokej ponuky vozidiel presne pre vaše potreby a rozpočet, od malých áut po väčšie dodávky. Naša požičovňa áut v Poprade má kvalitne vybavené vozidlá popredných značiek, ako napríklad Volkswagen, Toyota, Kia, Audi alebo Mercedes, ktoré spĺňajú vysoké bezpečnostné štandardy. Vyberiete si medzi manuálnou alebo automatickou prevodovkou s nadštandardným vybavením.Aby ste sa cítili absolútne bezpečne, ponúkame rôzne balíky poistenia a služby, ako napríklad asistenčnú službu v prípade porúch a nehôd.Prenájom 9 miestneho auta a prenájom dodávky Poprad
Autopožičovňa Europcar tiež ponúka prenájom dodávky v Poprade pre tých, ktorí potrebujú väčšie vozidlo na prepravu väčších objemov, alebo sa práve sťahujú a osobný automobil by im nestačil. Dodávky sú vhodné aj pre tých, ktorí potrebujú prepraviť veľké náklady. Požičanie dodávky je u nás rovnako jednoduché a rýchle, ako požičanie auta.Okrem toho nájdete u nás aj 9 miestne autá na prenájom, v ktorých sa môžete vybrať na výlet s celou vašou rodinou či partiou priateľov.Prečo vybrať požičovňu áut Europcar v Poprade
 • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať

 • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla

 • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom auta a dodávky

 • Nedávny vozový park

 • Ocenená autopožičovňa • Europcar je autopožičovňa v Poprade, Bratislave, Košiciach i v zahraničí
  Prenajmite si auto v Poprade a objavujte kostol Sv. Egídia a Podtatranské múzeum, alebo si oddýchnite v AquaCity Poprad. Severný región je známy hlavne kvôli Vysokým Tatrám, kde si zalyžujete počas zimy a v lete sa vydáte na túru či výlet na Popradské pleso autom. Ale je toho omnoho viac, napríklad nádherné historické mestá Stará Ľubovňa, Kežmarok a Levoča. Vidieť prírodné krásy môžete v Jánošíkových dierach alebo v Slovenskom raji. Stačí navštíviť náš car rental Poprad.  Europcar okrem požičania auta na Slovensku poskytuje služby prenájmu auta aj na medzinárodné cesty. Vyzdvihnite si svoje auto v Poprade a vychutnajte si dobrodružnú cestu autom na najkrajšie miesta na Slovensku či v zahraničí.  Radi vám pomôžeme zorganizovať výlet po Poprade a jeho okolí a zabezpečíme rýchly, pohodlný a bezstarostný prenájom auta. Ak sú na vašej ceste Bratislava či Košice, vozidlo si môžete požičať alebo vrátiť aj tam, alebo v ktorejkoľvek inej pobočke Europcar v rámci EÚ. Naše autopožičovne nájdete aj v zahraničí, a preto sú u nás možné aj „one way“ služby.  Kontaktujte nás

  Prečo Vybrať Europcar v Poprad

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

  Europcar pobočky v Poprad


  Vybrané pobočky

  Poprad Airport
  A:NA LETISKO 100 5898 POPRAD,Slovak Republic. P:+421 1 908756058
  Zobraziť toto umiestnenie

  Pobočky autopožičovne v Slovak Republic

  Ponuky a promo akcie

  Ušetrite 10%

  Ušetrite 10%

  Najaktuálnejšie ponuky prenájmu vozidiel na Slovensku. Skvelé ceny pre váš slovenský prenájom vozidla pri objednávke online.

   

  V Poprad s Europcar

  Vehicles in this location

  Vozidlo na tejto pobočke

  Nie je podstatné, prečo cestujete po Slovensku, vždy sa môžete spoľahnúť na náš nový vozový park, aby ste cestovali komfortne. Či už hľadáte malé alebo stredne veľké auto alebo sedan, alebo viacmiestne vozidlo či priestratnné rodinné vozidlo, luxusné vozidlo alebo vozidlo s automatickou prevodovkou, náš priateľský personál na slovenských pobočkách Vám pomôže. Objednajte si Vaše vozidlo online s Europcar už dnes.

  Vehicles in this location

  Objavujte to najlepšie zo Severného Slovenska

  Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Severného Slovenska. Táto oblasť zahŕňa celý rad horských pásiem ako Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Choč, Javorníky či Strážovské vrchy. V regióne dominujú tiež Národné parky, pričom významné územie podlieha štátnej ochrane. Táto oblasť je známa aj mnohými hradmi a zrúcaninami ako Oravský Zámok, Spišský Hrad, Strečno, Likava, Lietava, ale aj krásnymi pôvodnými obcami v Martine, Čičmanoch a Vlkolínci.

  Vehicles in this location

  Objavujte to najlepšie zo Stredného Slovenska

  Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Stredného Slovenska. Táto oblasť s rozsiahlymi lesmi a kopcami ponúka mnoho príležitostí na vonkajšie športy, ako je lyžovanie či turistika. Tradícia bohatého ťažobného priemyslu, ktorá priniesla značné bohatstvo rade miest, je stále viditeľná cez architektúru budov postavených z týchto ziskov. Medzi najvýznamnejšie banské mestá patrí Banská Bystrica, Kremnica a Banská Štiavnica, ktorá je pravdepodobne najznámejším mestom na Strednom Slovensku.

  Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

  Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

  Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

  Book a car or truck rental with Europcar

  Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

  With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

   

  wta logo 2016

  World's Leading Car Rental Company Website

  TripAdvisor Traveller's Choice 2016

  TripAdvisor Traveller's Choice 2016