Prenájom vozidla Poprad letisko

Prenájom vozidla v Slovak Republic > Poprad > Poprad Airport

Poprad je najväčším mestom Spišského regiónu. Využite príležitosť a navštívte Spišský Hrad, jeden z najrozsiahlejších na Slovensku.

Prečo Vybrať Europcar v Poprad Airport

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

Europcar pobočky v Poprad Airport


Poprad Airport detaily

Adresa:
NA LETISKO 100, 5898 POPRAD, Slovak Republic.
Kontakt:
P:+421 1 908756058
Objednajte z tejto pobočky
Otváracia doba (*)S dodatočnými príplatkami
  • Pon00:00-23:59* Uto00:00-23:59* Str00:00-23:59* Stv00:00-23:59*
  • Pia00:00-23:59* Sob00:00-23:59* Ned00:00-23:59*

Ponuky a promo akcie

Ušetrite 10%

Ušetrite 10%

Najaktuálnejšie ponuky prenájmu vozidiel na Slovensku. Skvelé ceny pre Váš slovenský prenájom vozidla pri objednávke online.

 

V Poprad Airport s Europcar

Vehicles in this location

Objavujte to najlepšie zo Západného Slovenska

Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Západného Slovenska. Táto oblasť ponúka veľa liečivých minerálnych prameňov a niekoľko pozoruhodných kúpeľov postavených v blízkosti týchto prameňov ako Piešťany či Trenčianske Teplice. Západné Slovensko je domovom najstaršieho mesta Nitra, nazývaného aj Matkou Slovenských miest a v blízkosti sa nachádza malé mesto Topolčianky známe Národných žrebčínom ale aj chovom v zajatí populácie Zubra európskeho.

Vehicles in this location

Vozidlo na tejto pobočke

Nie je podstatné, prečo cestujete po Slovensku, vždy sa môžete spoľahnúť na náš nový vozový park, aby ste cestovali komfortne. Či už hľadáte malé alebo stredne veľké auto alebo sedan, alebo viacmiestne vozidlo či priestratnné rodinné vozidlo, luxusné vozidlo alebo vozidlo s automatickou prevodovkou, náš priateľský personál na slovenských pobočkách Vám pomôže. Objednajte si Vaše vozidlo online s Europcar už dnes.

Vehicles in this location

Objavujte to najlepšie zo Východného Slovenska

Prenajaté vozidlo je skvelou cestou ako objavovať tie najlepšie kúsky Východného Slovenska. V tejto oblasti sú ideálne podmienky na pestovanie viniča, Tokaj, najznámejšie víno z tejto časti Slovenska. Prevažná časť slovenských drevených kostolov sú v severovýchodnej časti krajiny a boli uvedené na zozname svetového dedičstva UNESCO. Východné Slovensko je tiež známe radom jaskýň ako Domica, Krásnohorská jaskyňa či Gombasecká jaskyňa. V tejto oblasti nájdete aj pozoruhodné mesto, kedysi jedno z najbohatších v Uhorsku, teraz uvedené na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016