Prenájom vozidiel v Poprade

Prenájom vozidla v Slovak Republic > Poprad >

Prenajmite si vozidlo v Poprade a objavujte Staré mesto s Kostolom Sv. Egídia, Podtatranské Múzeum alebo si oddýchnite v AquaCity Poprad.
Severný región je známy hlavne kvôli Vysokým Tatrám, kde si zalyžujete počas zimy a v lete sa vydáte na túru. Ale je toho viac k videniu ako napríklad nádherné historické mestá ako Stará Ľubovňa, Kežmarok alebo Levoča. Vidieť prírodné krásy môžete v Jánošíkových Dierach alebo v Slovenskom Raji, a mnohé ďalšie.
Použite Vaše prenajaté vozidlo a navštívte niektoré zaujímavosti v Severnom regióne.
Užite si všetky tieto zaujímavé aktivity v Poprade s prenajatým vozidlom. Objednajte si vozidlo v Poprade a začnite Vaše dobrodružstvo, Vaším spôsobom.

Prečo Vybrať Europcar v

  • Jednoduchá objednávka online: vyhľadať, vybrať, objednať
  • Služba expresného vyzdvihnutia vozidla dostupná
  • Denný, týždenný, mesačný, krátko a dlhodobý prenájom vozidla
  • Nedávny vozový park
  • Ocenená Autopožičovňa

Europcar pobočky v


detaily

Adresa:
, , Slovak Republic.
Kontakt:
P:+
Objednajte z tejto pobočky
Otváracia doba (*)S dodatočnými príplatkami
  • Po Ut St Stv
  • Pi So Ne

Ponuky a promo akcie

Ušetrite 10%

Ušetrite 10%

Najaktuálnejšie ponuky prenájmu vozidiel na Slovensku. Skvelé ceny pre váš slovenský prenájom vozidla pri objednávke online.

 

Volajte náš rezervačný tím +421 908 756 058 email: europcar@europcar.sk

Rovnako inteligentná aplikácia. Viac mobility.

Stiahnite si teraz mobilnú aplikáciu Europcar pre iPhone, iPad a Android!

Book a car or truck rental with Europcar

Welcome to Europcar, a global leader in car rental and you can hire a car or a commercial van from any one of our 3835 rental locations worldwide.

With over 60 years of experience in the industry, you can be sure that whether you are looking for a family car, sedan or prestige car for your business or leisure trips or need a van or truck for a job, Europcar has the vehicle to meet every car rental need. Make the most out of our large range of services to make car rental experience a unique experience. Our free service Ready desk via online check-in is designed to get you out on the road as soon as possible, it’s a free service available in most stations. If you want to indulge in a little luxury on a business trip or on vacation, you can rent a chauffeur driven car rental can make all the difference to your journey. With FitRent, you get access to a flexible rental solution for your business. Make a car rental reservation online now!

 

wta logo 2016

World's Leading Car Rental Company Website

TripAdvisor Traveller's Choice 2016

TripAdvisor Traveller's Choice 2016